Więcej widoków

Fotel DOCENT AC005DOC-NP09

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 294,00 zł

Krótki opis

Designerski fotel, efektowny, wygodny, obrotowy. Posiada elementy z drewna i praktyczne kieszonki.

DŁUGOŚĆ:  78
WYSOKOŚĆ:  80
SZEROKOŚĆ:  70
WYSOKOŚĆ SIEDZISKA:  44
 

Szczegóły

Marzy ci się, żeby wreszcie ktoś zadbał o twoją wygodę? O twój wypoczynek? Masz ochotę na głęboki relaks? Słusznie, należy ci się to. Nie czekaj, by wreszcie ktoś przyznał ci rację. Zadbaj o siebie sam. Zainwestuj w designerski fotel z prawdziwego zdarzenia.
Designerskie fotele niekoniecznie bywają wygodne. Projektanci często skupiają się na formie, całkowicie zapominają o wygodzie. W przypadku tego fotela jest zupełnie inaczej. Docent to „profesorski” fotel, który jak najlepsze designerskie meble nie tylko cieszy oko, ale również pozwala odpocząć ciału i duszy. Ma obrotową podstawę, dzięki czemu, siadając w nim, poczujesz się jak dyrektor w imponującym biurowcu. Szybko jednak zrozumiesz, że docentowi daleko do oficjalności – rozpłyniesz się w jego wygodzie i miękkości, odlecisz do świata wypoczynku. Takie designerskie meble jak fotel Docent mają niepowtarzalny charakter, który kryje się w szczegółach. W jego przypadku są to drewniane elementy na przodzie podłokietników i z tyłu. Spójrz, jaki on wygodny! W podłokietnikach ma również kieszonki – włożysz tu gazetę czy pilota. Nigdzie już nie musisz sięgać, wszystko jest na miejscu! Meble ręcznie robione potrafią zachwycać. Meble ręcznie robione imponują starannością wykonania, solidnością, gwarancją jakości na lata. Tym właśnie imponuje również fotel Docent – wykonany rękami wprawnych rzemieślników. Meble loftowe są dumne, że mogły go przyjąć do swojej rodziny. Ale pamiętajmy, fotel Docent sprawdzi się nie tylko w nowoczesnym lofcie. Pasując zarówno do nowatorskich aranżacji, jak i do klasycznego salonu, wpasuje się również w mieszkania urządzone w nienachalnym, spokojnym stylu. Tego typu designerskie fotele będą prezentowały się świetnie dosłownie wszędzie. Fotele do restauracji, meble do kawiarni, meble hotelowe, minimalistyczne meble – fotel Docent to hit każdej z tych kategorii. Uniwersalny, wspaniały.

 
Uwaga! Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada! w tym celu skontaktuj sie telefonicznie pod nr tel. 570777113 lub E-mailem: meble@wykonczymy.pl
Drewniane elementy wykończenia produktu możemy wykonać w kolorach: naturalny – jasne drewno, orzech – ciemne drewno, biały oraz czarny.
Informujemy iż wszystkie wymiary mebli tapicerowanych podane są w cm z tolerancją +/- 2%.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Kronopol Aurum  Aroma D 3329 Dąb Geranium

Kronopol Aurum Aroma D 3329 Dąb Geranium

62,20 zł
Płytki łazienkowe NOVABELL Statuario ABS 80LR  59.1x59.1

Płytki łazienkowe NOVABELL Statuario ABS 80LR 59.1x59.1

Normalna cena: 179,00 zł

Cena promocyjna: 161,00 zł

Lampa ścienna, Loona, czarny

Lampa ścienna, Loona, czarny

Normalna cena: 384,00 zł

Cena promocyjna: 349,00 zł

Płytki podłogowe LOVE CERAMIC TILES  blend light grey  50x50 ret.

Płytki podłogowe LOVE CERAMIC TILES blend light grey 50x50 ret.

0,00 zł